US DOARP IS RYK OAN SPORT
Contact

Bestuur-Voetbal

 

voetbal@udiros.nl

 

Voorzitter
Secretaris
Voetbalzaken
Algemene zaken
Leden / Financien

Henk Kruizinga (int)
Hans Claus
Anne Sietse vd Zwaag
Feiko Jager
Piet Bosma 

voorzitter.voetbal@udiros.nl
secretaris.voetbal@udiros.nl
voetbalzaken.voetbal@udiros.nl
algemeen.voetbal@udiros.nl
leden.voetbal@udiros.nl

06-55722671
06-50614681
06-30628197
06-29548678
0513-542335 

Jeugdbestuur-Voetbal   jeugd.voetbal@udiros.nl
 

Voorzitter jeugd
Secretaris jeugd
Algemene zaken
Bestuurslid jeugd

Jelmer Brouwer
Germ v.d. Heide
Henri Deelstra
Willem Schokker
vrzjeugd.voetbal@udiros.nl
secrjeugd.voetbal@udiros.nl

henrideelstra@hotmail.com
jeugd.voetbal.wschokker@udiros.nl
06-53632916
06-30880809
06-51241424
06-18214346
       
Sport-Voetbal      

Wedstrijdsecretaris sen.D&H

Jappie Blauw

wedsecretaris.voetbal@udiros.nl

06-22899382
Wedstrijd secretaris Jeugd Nynke de Bruin wedstrijdsecrjeugd.voetbal@udiros.nl 06-11885571
Wedstrijdsecretaris Zaal Sybrecht de Vries

futsal.voetbal@udiros.nl

 
Teamleider-coördinator vacant    
Scheidsrechters voetbal
 
Thijs Kroontje
 
scheidszaken.voetbal@udiros.nl
 
 0516-462848
 06-29220725
       

Diensten-Voetbal

 

 

 
Ledenadministratie (contact)
Piet Bosma
leden.voetbal@udiros.nl 0513-542335

Kledingbeheer voetbal

Astrid Dijkmeijer

kleding.voetbal@udiros.nl

 

Redactie nieuwsbrief voetbal

Jan van Dam

redactie.voetbal@udiros.nl

06-40977384

Webmaster voetbal

Jan van Dam

webmaster.voetbal@udiros.nl

06-40977384
Kantinecontact voetbal Henk Kruizinga kantine.voetbal@udiros.nl 06-55722671
Complex materieel Sjouke Duin    

Veld / consul

Anne Schokker

 0513-541378

Webshop

Wees er snel bij. Bestel nu je eigen UDIROS kleding online!

Naar de webshop >
Ook een eigen website voor je club?
Kijk op www.clubopmaak.nl
© 2019 Udiros - Website