US DOARP IS RYK OAN SPORT
Contact
Bestuur-Gymnastiek  gymnastiek@udiros.nl  
Voorzitter  Vacant voorzitter.gymnastiek@udiros.nl    
Secretaris  Bea Hofstra secretaris.gymnastiek@udiros.nl    
Bestuurslid  Loes de groot      
Bestuurslid  Natasja Meijer      
Bestuurslid  Augusta Tenge  
         
Sport-Gymnastiek    
Wedstrijdsecretariaat   wedstrijdsecretaris.gymnastiek@udiros.nl
Trainster Gymnastiek  Dorien vd Ven gymnastiek.dorien@udiros.nl    
Trainster Turnen  Joukje Bollen gymnastiek.joukje@udiros.nl    
Trainster Dansen  Renske Brander gymnastiek.renske@udiros.nl    
Trainster Dansen  Brigitte Hoogkamp gymnastiek.brigitte@udiros.nl
Trainster Bewegen  Jannie Heida gymnastiek.jannie@udiros.nl    
Teamleider-coördinator  vacant      
         
Diensten-Gymnastiek        
Ledenadministratie  Natasja Meijer
leden.gymnastiek@udiros.nl    
Kledingbeheer Gymnastiek
 Ellie Blaauw
kleding.gymnastiek@udiros.nl    
Redactie Nieuwsbrief
 Bestuur Gym
redactie.gymnastiek@udiros.nl    
Webmaster Gymnastiek  Bea Hofstra webmaster.gymnastiek@udiros.nl    
Kantinecontact Gymnastiek
 Loes de Groot kantine.gymnastiek@udiros.nl    
Complex & Materieel  vacant      
Webshop

Wees er snel bij. Bestel nu je eigen UDIROS kleding online!

Naar de webshop >
Ook een eigen website voor je club?
Kijk op www.clubopmaak.nl
© 2019 Udiros - Website